РОЗПОЧАТО РЕМОНТНІ РОБОТИ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ У СЕЛІ ХРЕЩАТИК

Розпочато ремонтні роботи дитячого садочку у с. Хрещатик. На даний час ведуться роботи з встановлення комунікацій та мереж. На виконання першого етапу робіт з місцевого бюджету виділено кошти у сумі 800 000 грн.

Наше спільне завдання - створити для дітей освітнє середовище, в якому вони захочуть навчатись, розвиватись та гарно, з користю проводити час, пізнавати щось нове та цікаве для себе.

Завершити об’єкт плануємо до початку нового навчального року, щоб дітки мали можливість відвідувати, новий, затишний, комфортний дитячий садок з усіма сучасними зручностями!

Голова Кадубовецької територіальної громади Микола КАТЕРИНЧУК та його перший заступник Валерій ГУМЕНЮК особисто контролюють хід та якість виконуваних робіт.