21 ЛЮТОГО - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ!

  • 329

Фото без опису

21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА. Недарма говориться, що без усякої іншої науки ще можна обійтися, а без знання рідної мови обійтися не можна. І це справді так. Людина, яка не хоче знати рідної мови, руйнує те, що повинно стати фундаментом її особистості. А тому знати, берегти та примножувати рідну мову - це обов'язок кожної людини.

Бережімо і розвиваймо нашу мову, цінуймо її дари, не розпорошуючись на запозичення! Ми могутні й міцні в своїй мові, бо вона – наша сила!

У навчальних закладах Кадубовецької громади також проведено ряд заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису