В ПРОБАЦІЇ М. ЗАСТАВНА З'ЯВИВСЯ ВОЛОНТЕР

22.02.2022 року між Чернівецьким районним сектором № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області та жителем села Кадубівці, Стрілецьким Олександром Івановичем укладено договір про волонтерську діяльність, пов’язану з пробацією.  Робота волонтера буде здйснюватись на безоплатній основі в напрямку соціально-виховної роботи із суб’єктними пробації.

Нагадаємо, що волонтером пробації може бути фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, та не має судимості і уповноважена органом пробації чи волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі. Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ (Закон України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Кожен небайдужий та ініціативний може приєднатися до співпраці, для покращення безпеки суспільства.