ЗА СПРИЯННЯМ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА У СЕЛІ КАДУБІВЦІ ВСТАНОВЛЕНО БАНКОМАТ "ОЩАДБАНК"

За сприянням сільського голови Миколи КАТЕРИНЧУКА у селі Кадубівці встановлено банкомат "Ощадбанк". Ця подія для жителів села та всього населення громади в цілому була довгоочікуваною і важливою. Відтепер немає необхідності витрачати зайвий час та кошти для того щоб поїхати до м. Заставна, або ж м. Заліщики з метою зняття готівки.

Банкомат знаходиться за адресою: с. Кадубівці, вул. Володимира МИХАЙЛОВСЬКОГО, 22 (адміністративна будівля Кадубовецької сільської ради).

Також, від імені жителів села, громади висловлюємо щиру подяку керуючому Заставнівським відділенням АТ «Ощадбанк» Юрію УКРАЇНЦЮ, який також доклав чимало зусиль для встановлення банкомату у нашому селі.