КАДУБОВЕЦЬКА ТГ СПІЛЬНО З КОСТРИЖІВСЬКОЮ ТГ ПІДГОТУВАЛИ ТА ВІДПРАВИЛИ ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Кадубовецька ТГ спільно з Кострижівською ТГ підготували та відправили черговий гуманітарний вантаж для наших військових. Цього разу гуманітарну допомогу отримали захисники Житомирської, Черкаської та Полтавської областей.
Відправивши гуманітарний вантаж, паралельно формується наступний. Багато свідомих громадян, які проживають на території громади, а також таких, що знаходяться за межами України долучилися до збору волонтерської допомоги, якої так потребують сьогодні наші захисники.
Щиро дякуємо кожному, хто не залишається осторонь того, що відбувається в нашій країні сьогодні! Кожному, хто ризикує своїм життям заради нашого майбутнього та майбутнього наших дітей, внуків, правнуків! Віримо, що перемога буде за нами!