НА ТЕРИТОРІЇ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТГ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ ВІДДІЛУ ПРЕВЕНЦІЇ ЧРУП ГУНП В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Шановні жителі Кадубовецької громади! Повідомляємо Вам про те, що від 24.02.2022 року на території нашої громади розпочали свою роботу поліцейські офіцери громади відділу превенції Чернівецького районного управління поліції ГУНП в Чернівецькій області:

1. Іван МАНИК – старший лейтенант поліції, тел.: 099 77 91 009;

2. Андрій ПАВЛИК – майор поліції, тел.: 068 09 59 286.

Основними їх завданнями є забезпечення порядку і запобігання правопорушенням та злочинам на території населених пунктів, що входять до складу ТГ, орієнтування на потреби місцевого населення, підтримка постійного контакту з його мешканцями, своєчасне реагування на проблеми громади, планування спільної роботи з керівництвом громади та його жителями у напрямку вдосконалення громади та вжиття всіх необхідних заходів, задля того, щоб вона була безпечнішою.