ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВУ ТА ТАКУ НЕОБХІДНУ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ДОПОМОГУ ВІД ЗАРОБІТНАН КАДУБОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ З М. КЬОЛЬН

Отримали чергову та таку необхідну для наших захисників допомогу від заробітчан Кадубовецької громади з м. Кьольн. Сьогодні отримали те, чого зараз так потребують наші військові: форма, берці, розгрузки, рюкзаки, наколінники, налокітники та ін.

Гарантуємо, що кожна передана Вами річ буде використана за призначенням, та відправлена туди, де дійсно є у цьому потреба! Щиро дякуємо кожному, хто долучається до допомоги! Саме завдяки Вашій небайдужості та підтримці з кожним днем ми все ближче наближаємось до перемоги!