ДО УВАГИ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Звертаємось до всіх вимушених переселенців, які проживають на території Кадубовецької громади. Інформуємо Вас про те, що у с. Кадубівці в приміщенні Будинку культури Ви можете отримати допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, засобів особистої гігієни, тощо.

Також, сподіваємось на добросовісність, розуміння та самосвідомість жителів громади та висловлюємо прохання звертатися по допомогу лише у тому випадку, якщо Ви дійсно цього потребуєте. Адже на сьогоднішній день є велика кількість людей, які покинули свої домівки та не мають зовсім нічого, жодних засобів для існування.

Хочемо ще раз висловити подяку всім, хто долучається до допомоги, а також, нагадуємо про те, що пункт збору гуманітарної допомоги у с. Кадубівці працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 год. до 17:00 год.

Нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею!