ОТРИМАЛИ ЧЕРГОВУ ДОПОМОГУ З ІТАЛІЇ, НІМЕЧЧИНИ ТА ВЕЛИКОБРИТАНІЇ

Де би не були українці, куди б їх доля не закинула, вони ніколи не забувають про свою рідну Батьківщину. І саме зараз, коли Україна переживає скрутні часи, наші заробітчани з усіх куточків світу передають допомогу Збройним силам України, переселенцям, та всім, хто у зв’язку з війною в країні опинився в складних життєвих обставинах.

Отримали чергову гуманітарну допомогу з Італії, Німеччини та Великобританії від наших заробітчан, жителів с. Кадубівці. Це продукти харчування, засоби особистої гігієни, ліки та одяг. Також, жителями с. Кадубівці було надано фінансову допомогу в розмірі 1000Є, 100 £ та 5000 гривень.

Кадубовецька сільська рада висловлює щиру подяку усім небайдужим громадянам, які роблять все для того, щоб наша країна якнайшвидше здобула перемогу!