СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ЗІБРАЛИ ТА ВІДПРАВИЛИ ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ У ЧЕРНІГІВСЬКУ ОБЛАСТЬ

Спільними зусиллями та завдяки кожному з Вас змогли зібрати та відправити гуманітарну допомогу у Чернігівську область. Медикаменти, продукти харчування, одяг – все найнеобхідніше отримали ті, хто залишився там, на Чернігівщині.

Щиро дякуємо кожному, хто продовжує допомагати нашим захисникам, переселенцям та всім, хто сьогодні цього потребує. Також, висловлюємо щиру подяку нашим відважним водіям, які попри всі ризики сідають за кермо задля того, щоб хоч якось допомогти тим жителям, які досі перебувають у місцях активних, жорстоких бойових дій.

Дорога туди видалася вкрай важкою. За декілька кілометрів до місця призначення окупанти розстріляли 5 автобусів, які везли гуманітарну допомогу в Чернігів. Дякувати Богу, наші водії повернулися додому живі та неушкоджені. Допомога, яку вони везли, доставлена до місця призначення.

Також, їм вдалося евакуювати 5 людей з Чернігівщини, які на даний час проживають на території нашої Кадубовецької громади, та забезпечені всім необхідним для прожиття.