ВОЛОНТЕРОМ ПРОБАЦІЇ СТРІЛЕЦЬКИМ О.І. ПРОВЕДЕНО ЗУСТРІЧ ІЗ СУБ'ЄКТАМИ ПРОБАЦІЇ

  • 340

                                                 

Фото без опису

04.04.2022 року в приміщенні Чернівецького РС № 3 філії ДУ «Центр пробації» у Чернівецькій області під час здійснення реєстрації засуджених, волонтером пробації Стрілецьким О.І. проведено зустріч із суб'єктами пробації.

Спілкування з волонтером здійснювалося на основі добровільної усної згоди та виявленої зацікавленості засуджених осіб.

В ході особистої бесіди із суб'єктами пробації волонтером приділено увагу наявним проблемам засуджених, наголошено на готовності надати моральнe підтримки на шляху до змін поведінки та способу життя засудженим особам.

З метою підвищення рівня мотивації для змін поведінки та способу життя засуджених осіб волонтер пробації Стрілецький О.І. розповів про християнство у час воєнних дій «Зміцнення в благодаті христовій». Допомога у подоланні залежності від алкоголю та наркотиків. 

Під час розмови волонтер повідомив суб'єктам пробації про важливість людини навернення до Бога через Ісуса Христа. Христос сказав: « Я, дорога і правда і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене». Слово Боже Євангелія від Івана (14:6).

Така робота волонтера пробації із засудженими особами здійснюється в першу чергу, для підвищення мотивації серед підоблікових або для підкріплення існуючої мотивації та супроводу на шляху до змін.