У КАДУБОВЕЦЬКІЙ ТГ ВІДБУЛАСЬ АКЦІЯ "КОШИК МИРУ"

Напередодні Великодня 150 дітей, які через війну мусили покинути свої домівки, та тимчасово переселились на територію Кадубовецької громади отримали солодкі подарунки. Сім’ям переселенців були вручені великодні кошики. Подарунки також отримали 28 діток, які перебувають на обліку Служби у справах дітей Кадубовецької сільської ради як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах
Дякуємо всім, хто долучився до благодійної акції "Кошик Миру": працівникам Кадубовецької сільської ради, КЗ "Центр культури та мистецтв" Кадубовецької СР, КЗ "Публічно-шкільна біліотека" Кадубовецької СР, педагогічному колективу Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, Чуньківським жінкам-заробітчанкам з Анкони, власнику пекарні с. Кадубівці Володимиру ЛАВРЕНЮКУ, жителю с. Кадубівці, який за власні кошти придбав кошики та жительці с. Кадубівці за надану фінансову допомогу.
Нехай добро, зроблене Вами повернеться Вам сторицею!