ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТГ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА ЗІ СВІТЛИМ ВЕЛИКОДНЕМ
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04418558/5c5d3be4935fb8f4945965ba311a9371.jpg)
Дорога громадо, шановні односельчани, любі гості! Від щирого серця хочу привітати кожного з Вас зі Світлим Великоднем!
Цьогоріч Великдень ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною. Вірю і знаю, що кожний з Вас сьогодні робить все можливе і неможливе щоб наблизити Нашу Перемогу!
Нехай у Ваших родинах завжди панує мир та злагода, добробут та порозуміння! Нехай Ваша віра буде міцною, помисли – чистими, а справи – добрими! Міцного здоров’я та мирного неба! Нехай у ці дні Господь оберігає та захищає нашу Україну, наші села, міста, і, звичайно, життя кожного українця. Нехай Боже Благословення завжди буде з нами.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!