НА ТЕРИТОРІЇ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТГ ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ПРОДАЖУ ТЮТЮНОВИХ ТА АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ОСОБАМ, ЯКІ НЕ ДОСЯГЛИ 18-ТИ РОКІВ

З метою попередження підприємців та продавців закладів торгівлі про недопущення продажу тютюнових, алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам, які не досягли 18-ти років поліцейськими офіцерами Кадубовецької ТГ спільно з начальником Служби у справах дітей Кадубовецької сільської ради 26.04.2022 року організовано та проведено профілактичний рейд у торгових закладах громади, в ході якого було здійснено попереджувально-роз’яснювальну роботу щодо порушеного питання та роз’яснено правові наслідки ігнорування вимог чинного законодавства.