ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

Чернівецька міська територіальна громада повідомляє про чудову можливість та прекрасні умови перебування ВПО на приватних віллах на березі моря в Італії до завершення військового стану. Кінцевий термін формування списків – 09:00 год. 04.05.2022 р. Чернівецька міська ТГ спільно з групою партнерів з Італії забезпечать безкоштовний проїзд.

Portale Prefetture (представник уряду) надасть безкоштовне проживання, харчування та оформлення (надання) посвідки на тимчасове проживання на 1 рік (Permesso di soggiorno), а також супроводом офіційного представника із Чернівецької міської ради групу на 48 осіб на – 07.05.2022, що мають бажання виїхати з дітьми до Італії в м. Кальтаніссетта, регіон Сицилія.

При собі мати паспорт громадянина України або паспорт громадянина України для виїзду за кордон (з відміткою про дітей) або з свідоцтвом про народження дитини!

Детальна інформація та запис для формування групи за телефоном +38(050)-510-60-59.