ГОЛОВА КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТГ МИКОЛА КАТЕРИНЧУК ВІТАЄ ЖИТЕЛІВ С. ЧУНЬКІВ З ХРАМОВИМ СВЯТОМ

Фото без описуСьогодні хочу звернутися до всіх жителів села Чуньків та привітати з храмовим святом.

Щороку у червні ви святкуєте День села. Це свято всіх, хто тут народився, виріс, приїхав колись, щоб залишитись назавжди.
На жаль, зараз в Україні йде повномасштабна війна, та всі наші сили спрямовані на захист та оборону нашої держави, нашої свободи та незалежності.
Хочу подякувати кожному з Вас за те, що робите все можливе та неможливе задля нашої перемоги! За Ваші добрі серця, за те, що допомагаєте тим, хто цього потребує!

У цей святковий день хочу побажати кожному з Вас мирного неба та міцного здоров’я, родинного затишку та здійснення найзаповітніших мрій!