ЗАВІДУВАЧЕМ СЕКТОРУ "ЗАСТАВНІВСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ" СПІЛЬНО З ФАХІВЦЯМИ ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОННОГО СЕКТОРУ №3 ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ" ПРОВЕДЕНО ОНЛАЙН ЗАХІД

14.06.2022 року завідувачем сектору «Заставнівське бюро правової допомоги» О.М. Павельчук  спільно із фахівцями Заставнівського районного сектору № 3 філії Державної установи "Центр пробації" у Чернівецькій області було проведено онлайн захід, згідно графіку проведення правопросвітницьких  заходів/виїзних консультувань (офлайн, онлайн)

В ході особистої бесіди із суб’єктами пробації приділено найбільше увагу наявним проблемам клієнтів пробації з метою підвищення рівня мотивації для змін поведінки та способу життя суб’єктів пробації.

Так на вебінарі увагу присутніх зосередили на питанні вчинення кримінально протиправного діяння під впливом фізичного чи психічного примусу.

Після заходу  бажаючим роздано інформаційні матеріали.

Завідувач сектору

«Заставнівське бюро правової допомоги»                                                                                                 О.М.Павельчук