В ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ БУКОВИНСЬКІ МІГРАЦІЙНИКИ ПРИЙМАТИМУТЬ ГРОМАДЯН, ЯК ЗАЗВИЧАЙ

Звертаємо увагу буковинців, внутрішньо переміщених осіб, іноземців та осіб без громадянства, які проживають на території Чернівецької області, що на період дії в Україні воєнного стану скасовано святкові неробочі дні.

На виконання Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» Управління та територіальні підрозділи ДМС у Чернівецькій області працюють в штатному режимі згідно визначеного графіка роботи.

Зокрема, обласний апарат (м. Чернівці, вул. Шептицького, 25), Чернівецькій відділ УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 248-М), Відділ у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 183) та територіальні підрозділи  у вівторок 28 червня 2022 року, в День Конституції України працюватимуть з 09.00 до 18.00.

Управління ДМС у

Чернівецькій області