ЗІБРАЛИ ТА ВІДПРАВИЛИ ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТРАНИЙ ВАНТАЖ НА ЖИТОМИРЩИНУ ТА СУМЩИНУ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Спільними зусиллями всіх жителів Кадубовецької громади змогли зібрати та відправити черговий гуманітарний вантаж для наших захисників на Житомирщину та Сумщину.

Багато свідомих громадян не залишаються осторонь ситуації, яка зараз є в нашій країні та долучаються до збору волонтерської допомоги для наших захисників, внутрішньо-переміщених осіб, малозахищених верств населення, тих, хто залишився без даху над головою, або без будь-яких засобів для існування. Щиро дякуємо кожному, хто робить свій внесок у Перемогу!