ДЕННИЙ ХРИСТИЯНСЬКИЙ ТАБІР "ХОРОБРЕ СЕРЦЕ" В С. КАДУБІВЦІ

  • 205

На території Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів з 11 по 15 липня працював денний християнський табір «Хоробре серце» для дітей 8 - 14 років, організований командою УЦХВЄ спільно з громадською організацією «Молодіжний рух «Будь вільний». Спонсор проєкту -  WORLD VISION INTERNATIONAL.

Кожен день в таборі був цікавий, насичений та пізнавальний. Щодня діти дізнавалися щось нове, з користю проводили дозвілля. По звершенню табору у всіх залишилися приємні враження та незабутні емоції. Щодня табір відвідувало близько 70 дітей.

Організатори продумали все до дрібниць. Навчання, розваги, відпочинок, харчування – все це було організовано на найвищому рівні. Команда змогла знайти підхід до кожної дитини та подарувати незабутні враження всім присутнім.

Голова Кадубовецької ТГ Микола КАТЕРИНЧУК, дирекція Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, батьки та учні висловлюють щиру подяку за організацію та проведення денного християнського табору «Хоробре серце» в с. Кадубівці координатору проєку Анні МОСОРЯК, координатору табору Андрію БОДНАРУ та всій команді. Чекаємо Вас ще!