ДО УДМС В ЧЕРНІВЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ НАДХОДЯТЬ УКРАЇНСЬКІ ПАСПОРТИ, ОФОРМЛЕНІ В КВІТНІ-ТРАВНІ

  • 337

Фото без опису

Звертаємо увагу краян та внутрішньо переміщених осіб, що заявники, які подавали документи на оформлення ІD-картки в квітні-травні поточного року, поступово отримують паспорти, які з технічних причин довгий час залишалися у черзі на друк. Водночас до підрозділів Управління надходять закордонні паспорти, оформлені у терміновому режимі 3-4 тижні тому.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану вимушено порушені нормативні терміни виготовлення паспортних документів. Однак Поліграфкомбінат «Україна» намагається усунути технічні проблеми та повернутися до друку паспортів в штатному режимі:  ID-карток та закордонних паспортів впродовж 20 робочих днів в регламентному порядку, 10 та 7 робочих днів відповідно – у терміновому. 

Особи, які очікують надходження паспортного документа, можуть самостійно відстежувати стан його готовності за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» на сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html . У разі появи статусу «Документ доставлений до підрозділу Міграційної служби /дата/ та може бути отриманий заявником» відправляйтеся до відділення УДМС та забирайте свій паспорт.

Більше інформації за телефоном «Гаряча лінія» Управління ДМС у Чернівецькій області за номером: 0372-55-04.61.

Управління ДМС у

Чернівецькій області