ЗАВЕРШИВСЯ ЦИКЛ СЕРПНЕВИХ МЕТОДИЧНИХ ОНЛАЙН-ДАЙДЖЕСТІВ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СУПРОВОДУ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ГРОМАДИ

23 серпня 2022 року завершився цикл серпневих методичних онлайн-дайджестів щодо організації та науково-методичного супроводу освітнього процесу в закладах освіти громади у 2022/2023 н.р., що проходив на базі Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. з 17.08 до 23.08.2022року .
На секційних онлайн-засіданнях обговорено пріоритетні завдання по кожному напряму,  акцентовано увагу на змінах та оновленні змісту навчальних програм загальної середньої освіти, як відповіді на виклики, які виникли у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф проти України.