В СЕЛІ ХРЕЩАТИК ВІДБУВСЯ ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

В селі Хрещатик відбувся захід присвячений Дню Незалежності України. З вітальними словами до всіх присутніх звернулися староста села Марія КОСОЛОВСЬКА та директор КЗ «Центр культури та мистецтв» Кадубовецької сільської ради Галина МАРУСЯК.

За активну життєву позицію, за участь у культурному житті громади, за вагомий особистий внесок у культурний розквіт України нагороджено Подякою керівника БК с. Хрещатик Людмилу КАЛИНЮК.

Також, хочемо висловити щиру вдячність організаторам, ведучій та учасникам заходу! Дякуємо Людмилі Михайлівні за те, що знаходить індивідуальний підхід та ключик до кожної дитини, дякуємо батькам за талановитих діток!