ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА З ХРАМОВИМ СВЯТОМ ЖИТЕЛІВ С. КАДУБІВЦІ ТА С. КУЛІВЦІ

В цей чудовий, сонячний, літній ранок хочу звернутись до всіх жителів с. Кадубівці та с. Кулівці! До всіх, хто тут народився, виріс, приїхав колись та проживає зараз. Сьогодні Ваше свято.. храмове свято - День села.

Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури.

Це свято особливе, адже воно об’єднує всіх, хто любить своє село та робить все для його розквіту та процвітання.

Сьогодні ми згуртовані як ніколи, так як всіх нас об’єднує спільна мета та бажання - наша Перемога.

Також, хочу привітати всіх жителів громади з Успінням Пресвятої Богородиці! Нехай Богородиця покриває вас від випадкових бід, хай горе ніколи не стосується вашого порога. Нехай її молитва, збереже вас в будь-якій ситуації.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості і миру. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожному домі та у кожній родині. Мирного неба та Божих благословінь!

З повагою, голова громади Микола КАТЕРИНЧУК.