ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА З ДНЕМ ЗНАНЬ

Любі учні, дорогі батьки, шановні вчителі! Хочу привітати всіх Вас з початком нового навчального року.

На жаль, цьогоріч День Знань ми відзначаємо не так, як би нам всім хотілося.. сьогодні свято проходить у воєнний час.

Дякувати Богу та Збройним Силам України, маємо можливість відкрити шкільні двері для учнів та розпочати навчання в очному режимі майже у всіх закладах громади.

Користуючись нагодою, хочу висловити слова подяки всім вчителям та батькам, які доклали значних зусиль для того, щоб облаштувати укриття та бомбосховища в навчальних закладах. Віримо, що це нам не знадобиться, але задля власної безпеки, безпеки наших дітей мали необхідність облаштувати та підготувати такі місця.

Тож, нехай цей навчальний рік відкриє перед вами нові горизонти, впевнено крокуйте до своєї мети, мрійте та радійте кожному дню! Бажаю вам невичерпної енергії та нових звершень! Зі святом!

З повагою, голова громади Микола КАТЕРИНЧУК.