НА БАЗІ ХРЕЩАТИЦЬКОЇ ФІЛІЇ І-ІІ СТ. КАДУБОВЕЦЬКОГО ОЗЗСО І-ІІІ СТ. ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД НА ТЕМУ "ЄДИНИЙ УРОК З БЕЗПЕКИ"

07.09.2022 року на базі Хрещатицької філії І-ІІ ст. Кадубовецького ОЗЗСО І-ІІІ ст. працівниками Чернівецького районного управління ГУ ДСНС України Андрієм ФІРІЧЕМ, Михайлом МАЛАНЧУКОМ (м. Заставна) спільно із начальником відділу освіти, молоді та спорту, охорони здоров’я, культури і туризму Кадубовецької сільської ради Орисею СІЧКОВСЬКОЮ з керівниками закладу, колективом та учнями проведено профілактичний захід на тему "Єдиний урок з безпеки". В ході заходу роз'яснено основні правила поведінки в умовах небезпеки.