У РЕПУЖИНЕЦЬКОМУ ОЗЗСО ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ УЧНІВ ТА ВЧИТЕЛІВ ІЗ ПОЛІЦЕЙСЬКИМИ ОФІЦЕРАМИ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТГ

  • 506

Фото без опису

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти  з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.      

Відтак, 13 вересня  здобувачі освіти, вчителі Репужинецького ОЗЗСО зустрічалися з поліцейськими офіцерами  Кадубовецької ОТГ Маником Іваном Івановичем та Павликом Андрієм Андрійовичем.

 Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про види правопорушень, які часто трапляються у шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, акцентувалась увага на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Особливу увагу приділили темі булінгу в сучасному суспільстві. Діти з цікавістю переглядали відео ролики про вплив алкоголю на організм людини, правила спілкування у мережі Інтернет. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформації та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

Бережіть найдорожчих.

Фото без опису

Фото без опису