ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ГРОМАДИ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА ЖИТЕЛІВ С. ВАСИЛІВ З ХРАМОВИМ СВЯТОМ - З ДНЕМ СЕЛА

Дорогі жителі с. Василів! Сьогодні хочу привітати Вас з храмовим святом - з Днем села! На жаль, цьогоріч війна внесла свої корективи у життя кожного з нас. Сьогодні всі ми із завмиранням серця слідкуємо за новинами, чекаємо звісток від рідних та близьких, які боронять нашу країну. Саме зараз ми повинні бути згуртовані як ніколи, повинні докласти всіх зусиль задля Перемоги.

Також, хочу привітати всіх жителів громади з Різдвом Пресвятої Богородиці!

Від щирого серця бажаю Вам, щоб це свято принесло мир, добробут та злагоду у кожну домівку. Бажаю міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя. Нехай всі негаразди минають Вас стороною. Вірю, що в наступному році День села ми будемо святкувати в незалежній, вільній, квітучій Україні! Зі святом Вас! Разом до Перемоги!

З повагою, голова громади Микола КАТЕРИНЧУК.