ЗАВЕРШИЛАСЬ АКЦІЯ "ЗІГРІЙ ВОЇНА". ДЯКУЄМО КОЖНОМУ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ.

Акція «Зігрій Воїна» завершена. Дякуємо всім, хто долучився та зробив свій внесок. Дякуємо Кадубовецькому ОЗЗСО І-ІІІ ст., Кадубовецькому ЗДО, Хрещатицькій філії І-ІІ ст., Кулівецькій філії І-ІІ ст., Василівському ЗЗСО І-ІІІ ст., Чуньківському ЗЗСО І-ІІІ ст., дякуємо працівникам КЗ «Центр культури та мистецтв» та КЗ «Публічно-шкільна бібліотека» Кадубовецької сільської ради, працівникам Кадубовецької сільської ради, всім жителям громади, всім учням, батькам, вчителям, підприємцям та кожному, хто пожертвував кошти для наших захисників.

Разом, спільними зусиллями МИ змогли зібрати 71 306 грн. На ці кошти замовили та придбали 110 комплектів термобілизни. Також, спільними зусиллями вчителів, учнів та батьків Василівського ЗЗСО І-ІІІ ст. придбано 200 пар шкарпеток для наших воїнів.

Тож, сподіваємося, що ці маленькі подарунки зігріють наших воїнів душевним теплом, оберігатимуть їх від ворожих куль та допоможуть здобути Перемогу і Мир для нашої України.