ДЯКУЄМО ДЕПУТАТАМ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД ПП "ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА" ЗА БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ.

За сприянням депутата Кадубовецької сільської ради Володимра МУЛИКА, завдячуючи співпраці з Канадськими партнерами Canada-Ukraine Foundation до нашої громади завітали депутати Чернівецької обласної ради від ПП «Єдина Альтернатива» Володимир МОРОЗ, Олександр ШКУРІДІН а також представник від вищезгаданої політичної партії Павло КАТЕРИНЧУК, які передали благодійну допомогу, а саме - медичні халати для захисту персоналу від інфекційних хвороб (208 шт.), які будуть рівномірно розприділені по фельдшерських пунктах та амбулаторіях сіл, що входять до складу нашої громади.

Голова Кадубовецької ТГ Микола КАТЕРИНЧУК висловлює щиру вдячність депутатам за візити та пророблену роботу.