ЖИТЕЛІ СЕЛА КАДУБІВЦІ ПРИДБАЛИ ТА ПЕРЕДАЛИ АВТОМОБІЛЬ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Жителі с. Кадубівці придбали автомобіль для своїх захисників, які сьогодні стали на захист нашої держави та перебувають на передовій.

Наповнивши продуктами та іншими необхідними речами, його вже відправили для військових.

Хочемо висловити щирі слова подяки жителям села, які пожертвували кошти для придбання авто, а саме:

1. Максим КОБАН;

30. Сергій УКРАЇНЕЦЬ;

31. Олександр НЕСТЕРЮК;

32. Юрій ЛУНИК.

Кожний з Вас значно полегшив роботу нашим захисникам та зробив великий внесок у Перемогу!

Дуже прикро про таке писати, казати, але, на жаль, були і такі жителі села, які зараз перебувають за межами України, свідомо проігнорували наше прохання про допомогу та від початку війни жодним чином не допомагають та не підтримують ЗСУ.

Вам з цим жити і дивитися в очі після Перемоги, яка неодмінно буде за нами, односельчанам які сьогодні залишивши все, ризикуючи кожного дня своїм життям, стали на захист нашої країни, на захист ваших родин та домівок в тому числі.