БІЗНЕС-ІДЕЇ БУКОВИНЦІВ: ЧИМ БУДУТЬ ЗАЙМАТИСЯ ОТРИМУВАЧІ ГРАНТІВ В РАМКАХ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ "єРОБОТА"

  • 175

Фото без опису

 

В рамках урядової програми «єРобота» нещодавно схвалення отримали 9 бізнес-ідей, які подані впродовж 9 хвилі з 17 по 30 жовтня 2022 року.

Таким чином на Буковині будуть реалізовані нові ідеї у бізнесі.  Більшість переможців цього етапу планують створення та розвиток власної справи на Вижниччині. Зокрема, у селі Руська заплановане відкриття цеху, що спеціалізуватиметься на виробництві  вареників та пельменів. У селі Мариничі заплановане розширення бізнесу по заготівлі грибів, у  смт Берегомет – відкриття мініпекарні з випічки трьох видів бездріжджового хліба та відкриття магазину побутової техніки та господарських товарів у с.Мигово.

Підприємці мають намір розширити асортимент продукції та займатися збіркою міжкімнатних дверей, також планується розширення асортименту товарів у продуктовому магазині, буде відкрито виробництво похоронних атрибутів, зокрема надмогильних конструкцій.

У Чернівцях запрацює новий вид послуг доставка бургерів (картопля по домашньому, картопля фрі, сирні кульки), а у  м.Сторожинець відкриється центр перевірки зору та торгова точка «Оптика». 

  • За грантові кошти буде закуплене обладнання, устаткування та сировина для розвитку і розширення діючого бізнесу. Це дозволить розпочати власну справу та збільшити виробничі потужності, що дасть можливість створити нові робочі місця, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

З початку дії урядової програми «єРобота», на Буковині схвалення отримали 60 бізнес-ідей, будуть створені 132 робочих місця. Загальна сума грантових  коштів складає понад 14 млн грн.

Нагадаємо, прийом заявок на отримання мікрогрантів триває, заяви приймаються до 12 грудня 2022 року на Порталі Дія.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy

 

 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості