ПОВІДОМИТИ ПРО ЙМОВІРНЕ ПОРУШЕННЯ МІГРАЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

В умовах воєнного стану незаконна присутність іноземців та ОБГ на території України може не лише негативно впливати на міграційну ситуацію в країні, а й бути чинником державної безпеки.

Нагадуємо краянам, що на сайті ДМС України працює електронний сервіс, за допомогою  якого можна в режимі онлайн повідомити міграційну службу про будь-які факти порушення іноземцями та особами без громадянства міграційного законодавства:  https://dmsu.gov.ua/services/migrant.html . При цьому опції сервісу передбачають можливість інформування ДМС як з наданням персональних даних, так і анонімно.

Якщо вам відомі місця ймовірного проживання іноземців та осіб без громадянства на території Чернівецької області і наявні сумніви щодо законності їх перебування на території України, ви можете скористатися зазначеним сервісом та повідомити Державну міграційну службу України про будь-які факти порушення міграційного законодавства.

У разі додаткових запитань телефонуйте на  «Гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області на номер : (0372) 55-04-61.

Управління ДМС у

Чернівецькій області