05.12.2022 року завідувачем сектору «Заставнівське бюро правової допомоги» О.М. Павельчук  спільно із фахівцями Заставнівського районного сектору № 3 філії Державної установи "Центр пробації" у Чернівецькій області було проведено офлайн захід, згідно графіку проведення правопросвітницьких  заходів/виїзних консультувань (офлайн, онлайн), разом із фахівцем ІІ категорії Чернівецького районного сектору № 3 філії державної установи «Центр пробації» в Чернівецькій області Богдан Л.В В ході особистої бесіди із суб’єктами пробації приділено найбільше увагу присутніх на питанні вчинення  кримінально протиправного діяння під впливом фізичного чи психічного примусу, а також, приділено увагу  «Безоплатна правова допомога в Україні» присвячену відзначенню 10 грудня Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги, приуроченого до Міжнародного дня прав людини.

Після заходу  бажаючим роздано інформаційні матеріали.

Завідувач сектору

«Заставнівське бюро правової

допомоги»                                                                                            О.М.Павельчук