ДЯКУЄМО ЖИТЕЛЯМ С. РЕПУЖИНЦІ ЗА ПОСТІЙНУ ДОПОМОГУ ТА ПІДТРИМКУ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ.

Сьогодні хочеться трошки розповісти про жителів с. Репужинці, а саме про те, наскільки вони об’єднані, згуртовані, та як допомагають нашим захисникам.

З перших днів війни небайдужі мешканці цього села, а їх тут більшість, розпочали активну волонтерську діяльність. Регулярні відправки найнеобхіднішого на передову - від автомобілів до продуктів харчування. Плетіння маскувальних сіток, в’язання теплих шкарпеток, виготовлення окопних свічок, збір на генератори, приціли, рації, дрони..все це роблять жителі с. Репужинці для наших воїнів. Дякуємо Вам, а також тим односельчанам, які зараз за кордоном, але також активно допомагають ЗСУ.

Надзвичайно вразила історія маленької Аполінарії БОДНАРЮК, яка пожертвувала своїм волоссям для наших захисників, та всі отримані кошти передала волонтерам.

Саме завдяки таким свідомим, відповідальним та небайдужим громадянам щодня ми стаємо на крок ближче до Перемоги!