ЗА СПРИЯННЯМ ГОЛОВИ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТГ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА ТА ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ВСІМ ДІТЯМ, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ ЗАКУПЛЕНО СОЛОДКІ ПОДАРУНКОВІ НАБОРИ

Кожній дитині - подарунок. Саме таке завдання було поставлено перед нами. Навіть у такий не простий час шукаємо найменшу можливість, щоб подарувати діткам радість та хороші емоції.

За сприянням голови Кадубовецької ТГ Миколи КАТЕРИНЧУКА, а також депутатського корпусу на XXV сесії VIII скликання прийнято рішення про закупівлю солодких подарункових наборів для ВСІХ дітей, які проживають на території громади: діти дошкільного та шкільного віку, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти з особливими освітніми потребами, внутрішньопереміщені діти.

Радість в очах дітей, їх щасливе дитинство дорого вартує, і ми повинні робити все для того, щоб всі дітки були соціально захищені, відчували нашу підтримку у всьому, та знали що ми, дорослі, завжди поруч.