ДЯКУЄМО ЖИТЕЛЯМ С. ВАСИЛІВ ЗА ТЕ, ЩО ДОПОМОГАЮТЬ ТА ПІДТРИМУЮТЬ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Сьогодні хочемо розповісти про жителів с. Василів, а саме про те, як вони допомагають нашим збройним силами України.

Спільними зусиллями василівчан вдалося зібрати 400 євро та придбати 1 генератор для наших захисників. Генератор відправили у військову частину де служить Юрій Богданович СЕМЕНЮК.

Також, жителі цього села закупили джгути-турнікети для наших воїнів у кількості 150 шт.

Небайдужі мешканці села неодноразово відправляли гуманітарну допомогу (продукти харчування, ліки), а також активно долучилися до акції «Зігрій воїна».

Окремо дякуємо Олександру та Оксані МАРТИНЮК за виготовлення окопних свічок для наших захисників.

Велику вдячність висловлюємо василівчанам, які перебувають в Німеччині та всіляко й неодноразово підтримують наших воїнів.

Щиро дякуємо усім,хто допомагає, підтримує та робить все для наближення Перемоги. Пам'ятаємо,що захисники потребують підтримки, адже вони стримують агресію ворога та охороняють наше життя.