В ПРИМІЩЕННІ ЗАСТАВНІВСЬКОГО ВІДДІЛУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ФІЛІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУВСЯ БІЗНЕС-СЕМІНАР НА ТЕМУ: "МІКРОГРАНТИ: ПРАКТИЧНІ НАВИКИ ЩОДО НАПИСАННЯ БІЗНЕС-ПЛАНІВ"

  • 114

В  приміщенні Заставнівського відділу Чернівецької філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся бізнес - семінар на тему  «Мікрогранти: практичні навики щодо написання бізнес-планів». В семінарі прийняли участь представники Чернівецької  обласної військової адміністрації та представники АТ «Ощадбанк». Семінар спрямовані на роз’яснення: норм чинного законодавства щодо участі у програмі, подання  необхідного  пакету  документів, складання бізнес-планів, використання грантових коштів та методика оцінювання і відбору заявок.

Починаючи з 1 лютого 2023 року розпочалася нова хвиля реалізації в рамках державної програми «Власна справа». Головною метою цієї урядової програми є створення нових робочих місць. Таким чином уряд одночасно підтримує розвиток бізнесу і бореться з безробіттям. Громадяни України, що є суб’єктами господарювання (фізична особа підприємець чи юридична особа), а також громадяни України, що тільки збираються стати суб’єктами господарювання, мають можливість отримати мікрогрант для започаткування власного бізнесу або розвитку існуючого, максимальна сума становить 250 тис. грн.  

До уваги бажаючих отримати мігрогрант на запуск нового або розвитку діючого бізнесу. Фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості в онлайні проводять  консультування  всіх бажаючих отримати мігрогрант в рамках урядової програми «єРобота» та допоможуть відпрацювати  практичні навики складання бізнес-плану. Консультування  відбуватиметься на постійній основі щовівторка з 10.00 до 12.00 та щочетверга з 14.00 до 16.00. Для бажаючих взяти участь у консультуванні потрібно зареєструватися https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4wt1gPABxazAiLxvtnD_NXz_bvCCrqZmY4SLa6473Dq0jcg/viewform?usp=sf_link .Приєднатися до онлайн-зустрічі можна за посиланням https://meet.google.com/otz-xifb-kno За додатковою інформацією можна звернутися за телефоном (0372)523250 або  Telegram-канал онлайн-підтримки Чернівецького обласного центру зайнятості https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.