ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД НЕПОВНОЛІТНІХ

Одним із напрямів у боротьбі зі злочинністю взагалі та злочинністю неповнолітніх зокрема є профілактична діяльність. Профілактика правопорушень серед неповнолітніх проводиться зусиллями соціально-психологічних служб, педагогів, співробітників соціальних служб, служб у справах дітей, працівниками правоохоронних органів. Загалом, під профілактикою правопорушень розуміють діяльність державних органів і громадськості, що має системний характер як за комплексом заходів, так і за колом суб'єктів, які її здійснюють, спрямовану на недопущення виникнення, усунення, послаблення або нейтралізацію причин та умов злочинності, окремих її видів та конкретного злочину.

Тому 23.02.2023 року начальником Чернівецького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Олександром ШКОРОПАДОЮ спільно з поліцейськими офіцерами громади Кадубовецької ТГ старшим лейтенантом поліції Іваном МАНИКОМ та майором поліції Андрієм ПАВЛИКОМ здійснено виїзд в с. Репужинці Кадубовецької ТГ з метою покращення рівня правосвідомості та правових знань серед батьків та неповнолітніх адже в нинішніх умовах становлення нових суспільно-економічних відносин роль громадськості в попередженні злочинності неповнолітніх повинна бути особливо активною. Ця діяльність повинна бути спрямована на взаємодію з правоохоронними органами, на розробку та здійснення комплексних та локальних програм попередження злочинності неповнолітніх.