РОБОТА ПАРТНЕРІВ ПРОБАЦІЇ

06.03.2023 року на базі Чернівецького районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області продовжив свою роботу консультативний дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Завідувачем сектору «Заставнівське бюро правової допомоги» Оксаною Павельчук клієнтам пробації було надано правову консультацію та спільно з працівниками Чернівецького районного сектору № 3 Олександром Шкоропадою та Людмилою Богдан приділено увагу наявним проблемам клієнтів пробації з метою підвищення рівня мотивації для змін поведінки та способу життя, а також зосереджено увагу на рецидивній злочинності серед молоді.

В свою чергу волонтер пробації Олександр Стрілецький провів бесіди з присутніми для підвищення моральної мотивації на шляху до змін.