ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ КАДУБОВЕЦЬКОЇ ТГ МИКОЛИ КАТЕРИНЧУКА З ВЕЛИКОДНЕМ

Дорогі жителі Кадубовецької громади!

У цей чудовий недільний ранок прийміть найщиріші вітання з нагоди свята Воскресіння Христового!

На жаль, це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабного вторгнення країни-агресора в нашу державу.

Світло завжди перемагає темряву, а добро перемагає зло. Так було споконвіків, і так буде зараз.

Нехай це величне свято наповнює серця світлом, радістю і любов’ю до життя, дарує віру в перемогу світла над темрявою та надію на світле майбутнє.

Нехай Боже благословіння буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань. Нехай у кожній українській оселі панують мир, злагода та благополуччя.

Нехай спільна молитва об’єднує нас, незважаючи на обставини і відстані. Знаємо, що для Бога немає нічого неможливого. Віримо, що незабаром Перемога буде за нами!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, голова Кадубовецької територіальної громади Микола КАТЕРИНЧУК.