НА БУКОВИНІ МАЙЖЕ 600 ВАКАНСІЙ: ТРЕТИНА ВАКАНСІЙ ІЗ ЗАРПЛАТОЮ ПОНАД 10 ТИС. ГРН

  • 107

Фото без опису

Станом на 29 червня 2023 року у Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано майже 600 вакансій із оплатою від мінімальної (6700 грн) до 50 тис.грн.

Понад третина вакансій із зарплатою понад 10 тис.грн, 85 вакансій із оплатою понад 15 тис.грн, на 25 вакансій пропонують зарплату понад 20 тис.грн, одна вакансія – 50 тис.грн.

  • На ринок праці області, які всієї країни, вплинула війна. Наразі важко знайти працівників на «чоловічі професії», маємо постійну потребу  медичній галузі на вакансії лікарів, реабілітологів, а також молодшого медичного персоналу, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На 50 тис.грн шукають програміста, на 25 тис.грн –  керуючого магазином, на 23 тис. грн – фельдшера медичної служби, технолога та головного економіста, на 22 тис.грн – заступника начальника відділу.

Роботодавці готові платити 20 тис.грн адміністратору, закрійнику, сімейним лікарям, швачці, модельєру-конструктору, менеджеру із надання кредитів, електрогазозварнику. Також роботодавцям потрібні ерготерапевти, біохімік з оплатою праці 20 тис.грн.

Попри низку постійно затребуваних фахівців, роботодавцям потрібен чистильник димоходів, лежаків та топок (12 тис.грн), водолаз (11,5 тис.грн), фахівці з піротехнічних, саперних та підривних робіт – 2 вакансії (11 тис.грн), масажист (10 тис.грн), інструктор-методист спортивної школи (9,8 тис.грн), мікробіолог (8,5 тис.грн) та звукорежисер (7,8 тис.грн). На мінімальну заробітну плату шукають інструктора з трудової адаптації, інструкторів з фізкультури, ліфтера та фахівця з бджільництва.

З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості.  

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy. 

Відділ організаційно-інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості