СТАРТУВАЛА ПОДАТКОВА КОМПАНІЯ ЗІ СПЛАТИ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ: ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ

  • 87

Фото без опису

Всі громадяни України, які володіють рухомим або нерухомим майном мають сплачувати обов’язкові платежі або податки державі. Зокрема, власники земельних ділянок щороку зобов’язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю. 

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Кадубовецької територіальної громади!

Повідомляємо вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Відповідно до ст.266 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку за 2023 рік. Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України, земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення, визначених п. 281.1. ПКУ.

Жителів села Кадубівці, просимо звернутися  у відділ земельних відносин, благоустрою та охорони навколишнього середовища (с. Кадубівці, вул.Михайловського, 22, каб.5 ) для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування земельного податку, а також жителям сіл Хрещатик, Репужинці, Кулівці, Василів та Чуньків до старост.

Наголошуємо, що термін сплати земельного податку – до 1 вересня 2023 року.

У випадку несвоєчасної сплати нараховуватимуться штрафні санкції! 

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.

 

Додаткова інформація:

ПРИМІТКА - ВСІ ПОСИЛАННЯ АКТИВНІ ДЛЯ ПЕРЕХОДУ.