ПРАВОВА ДОПОМОГА

Відповідно до затвердженого графіку роботи дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги 07.08.2023 року в приміщенні Чернівецького районного сектору  № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області продовжив свою роботу консультативний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Завідувачем сектору «Заставнівське бюро правової допомоги» Оксаною Павельчук клієнтам пробації повідомлено, що у консультативному пункті громадяни зможуть отримати безоплатну первинну правову допомогу у вигляді консультацій і роз'яснень з правових питань, допомогу у складанні заяв, скарг, та інших документів правового характеру, надання допомоги у забезпеченні доступу осіб до безоплатної вторинної правової допомоги.