БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЄЮ "МОНТАЖНИК САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ І УСТАТКУВАННЯ"

Долучайтеся до безкоштовного курсу навчання за напрямом «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Охочі ще можуть подати заявку.

Почалося навчання за такими частковими кваліфікаціями:

• у Львівському ЦПТО ДСЗ – Монтаж/демонтаж систем опалення;

• в Одеському та Сумському ЦПТО ДСЗ – монтаж/демонтаж та обслуговування водопостачання і водовідведення.

Навчання складається з двох частин:

• дистанційне навчання з теоретичної підготовки;

• практичне відпрацювання навичок на модернізованій базі Львівського, Сумського, Одеського центрів професійно-технічної освіти ДСЗ.

Для успішного навчання ми забезпечили:

• висококваліфікованих викладачів;

• сучасне обладнання та інструменти;

• харчування та проживання на період практичного навчання.

Подати онлайн-заявку на навчання можна тут.

Довідково: Навчання в освітніх закладах Державної служби зайнятості відбувається за сприяння ПРООН в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.