КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН, ЯКИМ ПОТРІБНО ПОДАТИ ЗВЕРНЕННЯ ДЛЯ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Нарахування субсидій для продовження їх виплати на опалювальний період 2023-2024 років здійснюються в автоматичному режимі (без звернень громадян) для всіх, кому призначено житлову субсидію на неопалювальний період 2023 року, та тим, у кого розмір субсидій на цей час склав 0,00 грн. Таким громадянам, за винятком тих, у яких відбулися зміни, що справляють вплив на призначення цього виду державної допомоги, додатково звертатися не потрібно.

Водночас, звертатися за субсидією з новою заявою потрібно, зокрема, якщо:

• кількість зареєстрованих мешканців домогосподарства, які реально в ньому проживають, менша загальної кількості зареєстрованих осіб;

• субсидія призначається на орендоване житло;

• у складі домогосподарства є внутрішньо переміщені особи.

Документи для призначення житлової субсидії з початку опалювального сезону можна надати впродовж жовтня-листопада 2023 року, обравши  найбільш зручний спосіб:

• через уповноважених посадових осіб виконавчих органів відповідної територіальної громади;

• до центрів надання адміністративних послуг;

• засобами поштового зв’язку  або особисто до найближчого сервісного центру Пенсійного фонду України;

• в електронній формі (через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua), мобільний додаток Пенсійного фонду України або засобами Порталу Дія).