В С. ХРЕЩАТИК ВІДБУВСЯ ЗАХІД, ПРИУРОЧЕНИЙ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ "НЕПЕРЕМОЖНА УКРАЇНА"

Голова громади Микола КАТЕРИНЧУК висловлює щиру подяку захисникам, які щодня ціною власного життя виборюють нашу незалежність, учасникам заходу, діткам, які мають бажання співати, танцювати та розвивати свій талант, завідувачу БК с. Хрещатик Михайлу КОВАЛЬЧУКУ та художньому керівнику Вікторії ПЕНДЮР за організацію заходу, за те, що докладають чималих зусиль для збереження наших звичаїв, традицій, сприяють всебічному розвитку дітей, залучають їх до цікавого та змістового дозвілля!