ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ЕКСПЛУАТАЦІЇ ОБІГРІВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ

Рятувальники Чернівецького районного управління з метою запобігання виникнення пожеж та інших надзвичайних подій, звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки під час користування різними обігрівальними приладами.

Поради щодо експлуатації електрообігрівальних приладів :

• перед увімкненням обігрівального пристрою переконатись, що він не має механічних ушкоджень;
  • не вмикати одночасно багато електроприладів у подовжувач, адже електромережа може не витримати перевантаження;
  • не розміщувати обігрівач поблизу легкозаймистих предметів;
  • не накривати радіатор електроприладу та не використовувати обігрівач для сушки одягу;
  • не обігрівати житло саморобними та несправними електрообігрівачами;
  • не залишати ввімкненими електрообігрівальні пристрої під час виходу з будинку.
  • не вмикати обігрівальний прилад у розетку із старою чи пошкодженою проводкою.

Пам’ятайте, що виконання цих рекомендацій стане гарантією безпеки для Вас та Ваших близьких. У разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером “101” , або  3-16-93.

Чернівецьке районне управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області