НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ДІТКИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ОТРИМАЛИ СОЛОДКІ ПОДАРУНКИ ТА РАДІСНІ ЕМОЦІЇ.

Напередодні Дня Святого Миколая до нашої громади завітали гості, які мали приємну та цікаву зустріч з дітками пільгових категорій. Навіть у такий складний для всіх час, шукаємо можливості подарувати радість та емоції тим, хто потребує цього.

Дякуємо благодійникам з Німеччини Дель Йохану, Діані Гриф та Ользі Стринаді, аніматору Марічці Семенюк, водію-волонтеру Івану Коропчику, а також, громадській організації "УНІА" за солодкі подарунки та позитивні емоції, які вони подарували нашим діткам.