З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ОРГАНІЗОВАНО ТА ПРОВЕДЕНО СВЯТО МОРОЗИВА ДЛЯ НАЙМЕНШИХ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ (ОХОПЛЕНО ВСІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ)

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей організовано та проведено Свято Морозива 🎉🍨 для найменших жителів нашої громади (охоплено всі навчальні заклади).

Аніматори, цікаві конкурси, захоплюючі розваги, змагання між хлопчиками й дівчатками, співи, танці, аквагрим та найсмачніше морозиво на завершення - все це для найрозумніших, найгарніших, найслухняніших, найенергійніших та найкращих наших діток!

Голова Кадубовецької ТГ Микола КАТЕРИНЧУК висловлює щиру подяку керівнику ТЗОВ «Україна» Козарійчуку В.Д., керівнику ТОВ «Іза» Гросу М.М., та керівнику ТОВ « ККБМ» Кондрюку С.О. за фінансування заходу.